13
лют.

Чому варто їхати на Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»: думки виробників

2 червня 2020 року відбудеться найбільш масштабна подія у галузі свинарства в Україні — Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Місце проведення — KievExpoPlaza, вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл. Чому варто відвідати подію організатори — Асоціація «Свинарі України», агроконсалтингова компаніяDykun та Всеукраїнська Аграрна Рада — цікавилися у завсідних гостей КПС.

Андрій Талама, перший заступник генерального директора ТзОВ «Галичина-Захід»

Щорічний Конгрес „Прибуткове свинарство“, — важлива подія для галузі. Це — місце зустрічі з партнерами, колегами, друзями, а також можливість обговорити речі, які турбують виробників, зрозуміти, які є шляхи вирішення проблем. Це чи не основне, для чого потрібен конгрес, чому, зокрема й наше господарство щороку до нього долучається.

Обговорення із представниками держави, профільних відомств у ході конгресу безумовно потрібні, адже доносять думку виробника до органів влади. Важливо озвучувати проблеми. Постає питання, чи такі зустрічі щось вирішують… Що ж, розв’язати всі питання відразу не вдається, до деяких повертаються згодом, інші — так і залишаються невирішеними. Але такий формату спілкування, як конгрес, демонструє, що галузь свинарства є, і вона розвивається, займає серйозне місце в економіці. Тому, гравців сектору повинні чути. Багато що залежить і від активності Асоціації „Свинарі України“, готовності лобіювати свою позицію.


Олексій Соболєв, директор свинокомплексу ФГ «Ланагропрод»

На виробництві ніколи не буває «гладко», не обходиться без перепон та «підводних каменів». Але, як кажуть, — без програшів не буває перемог. Тому, буває іноді вчимося на своїх же помилках, виправляємо їх, шукаємо нові нетривіальні рішення. У цьому допомагає участь в освітніх семінарах та галузевих подіях. Наприклад, ми щороку відвідуємо конгрес „Прибуткове свинарство“. Особисто я за весь час пропустив лише один раз! На цій події завжди є що почути цікавого, і в царині технологій, і ветеринарії. Як кажуть, світ на місці не стоїть, все змінюється і треба бути на вістрі часу. Крім того, тут збираються знайомі та колеги по галузі, з якими приємно побачитися, поспілкуватися. Цьогоріч я теж планую долучатися, але вже разом із ветлікарем господарства. Радує те, що конгрес продовжує своє існування вже стільки років поспіль. Як на мене ця подія — чи не найважливіша у році для свинарів.


Мирослава Чайковська, власниця і директор ФГ «Пан Продукт»

Мене часто питають, чому я їжджу на конгрес „Прибуткове свинарство”... Насамперед тому, що це місце зустрічі. При чому, виробників різних штибів, — і новачків, і досвідчених виробників, і майбутніх операторів галузі. Наприклад, я сама зацікавилася свинарством, навчилася вести цей бізнес, після того як відвідала схожу подію за кордоном. По-друге, не завжди є час почитати чи подивитися хто чого досягнув, як працює, куди рухається. Конгрес дає відповіді і на ці запитання, показує які нові технології застосовуються тощо. А ще, дає можливість „придбати“ нових партнерів (наприклад з постачання матеріалів чи обладнання, і навіть технологій). Якраз на події можна поспілкуватися тет-а-тет, торкнутися обладнання, подивитися в очі представникові компанії й отримати від колеги по галузі пораду щодо співпраці тощо.

Для мене конгрес є важливим, і я завжди стараюся максимально зібрати інформацію. Це рух уперед, виробничий азарт — якщо хтось досягнув нових висот, хочеться його перевершити. Щороку конгрес підтверджує тезу, що потрібно постійно рухатися і розвиватися, досягати кращого. 


Міжнародний Конгрес «Прибуткове свинарство» — це одна з найбільш масштабних подій у галузі свинарства не тільки в Україні, а і за її межами. Традиційно це майданчик для відвертого обговорення найактуальніших проблем галузі, фахових презентацій від провідних українських та закордонних експертів та представлення практичного досвіду вітчизняних господарств. Цьогоріч захід відбудеться 2 червня за адресою: KievExpoPlaza, вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.