8
лют.

​«Біляївський свинокомплекс» став учасником АСУ

ТОВ «Біляївський свинокомплекс», що у Запорізькій області долучилося до когорти господарств-учасників Асоціації «Свинарі України».

Бізнес започаткували у 2015-му. Наразі в господарстві утримують 300 голів маточного поголів’я.

Директор «Біляївського свинокомплексу» Тетяна Сеніва розповіла, що переконало долучитися до об’єднання:

«Чесно кажучи, мабуть чи не з першого дня роботи нашого господарства ми знали, що вступимо до АСУ. Неодноразово бували на подіях, організованих Асоціацією, зокрема конгресі „Прибуткове свинарство“.

Спонукало до об'єднання насамперед бажання бути у єдиному інформаційному полі з колегами по галузі, в тренді цінової ситуації на ринку, яка змінюється щотижня. Крім того, є ще низка аспектів — юридичних, екологічних, — актуальні зміни щодо яких хотілося б знати „з перших рук“. А АСУ ними теж опікується. Вважаю, що обмін досвідом та результатами підприємств-учасників є однією з мотивацій на удосконалення та отримання вищих показників у господарствах».

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.