31
січ.

​Учасник ВАР ТОВ "ФОРУД-АГРО" за 5 хвилин був позбавлений свого елеватора і повернув його назад

28 січня протягом 5 хвилин державний реєстратор позбавив елеватора ТОВ «ФОРУД-АГРО» (Полтавська область, Решетилівський район) і повернув його назад.

28 січня державний реєстратор Комунальне підприємство «Реєстратор», м. Київ, Юлія Нікітіна, на підставі заяви невідомого Валентина Божко, інформація про ІНН відсутня, скасувала реєстраційні дії, а саме припинення іпотеки та заборони на проведення реєстраційних дій по відношенню до елеватора ТОВ «ФОРУД-АГРО». При цьому, документи у заявника були відсутні. Через декілька хвилин реєстратор відмінила дану операцію.

«В понеділок ми побачили підозрілу активність в реєстрі: реєстратор, по заявці фізособи в 18:01 вніс зміни в реєстр про відміну запису про зняття іпотеки «БАНК КАМБІО» 2015 року і практично відразу відмінив цю операцію, тим самим повернувши все в початковий вигляд. Слід відзначити, що на момент проведення дій, об’єкт знаходиться в іпотеці банку Credit Agricole і додатково встановлена заборона на проведення реєстраційних дій за ініціативою підприємства. Тобто, реєстратора не зупинили ніякі заборони. Ми вважаємо, що ці дії є доказами підготовки рейдерського захоплення підприємства. Реєстратора за місцем реєстрації ми не знайшли і цей реєстратор фігурує в кримінальних справах і судах по інших рейдерських захопленнях», — повідомив директор ТОВ «ФОРУД-АГРО» Олег

Близнюк. 

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.