5
лип.

Ринок живця: ціни «завмерли»

Другий місяць літа для операторів ринку живця почався відносно спокійно та зі стабільними котируваннями. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» на основі щотижневого моніторингу цін.

Так, і виробники, і переробники відзначають незмінність цін на свинину живою вагою у порівнянні з кінцем червня. За їх відгуками, святкові вихідні, як і очікувалося, не відзначилися суттєвими сплесками споживчої активності, тож попит та пропозиція живця залишилися збалансованими. З огляду на це, незмінність цін на європейських ринках та, відповідно, бар'єрної позначки, оператори очікують, що найближчі торги минуть так само спокійно і без разючої зміни закупівельних цін.

Переробники прогнозують, що ціни закупівлі в основному коливатимуться в межах 44,5−45 грн/кг на наступному тижні, тож не варто відкидати можливість незначного звуження цінового діапазону за рахунок корегування мінімальної цінової позначки.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018 р.

Джерело: Аналітичний відділ АСУ


Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 38 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.