14
трав.

ТОП-5 причин завітати на Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

За останню декаду Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» став доброю традицією для вітчизняних свинарів, майданчиком зустрічі з колегами та обміну досвіду. Цьогоріч, на ювілей, є як мінімум 5 причин відвідати захід:

  1. Обговорити актуальні питання галузі — держпідтримка, імплементація європейських норм благополуччя свиней, покращення епізоотичної ситуації, контроль виробників в умовах відміни мораторію, — під час круглих столів в ході Бізнес-секції.
  2. Дізнатися останню аналітичну інформацію, світові тенденції та прогнози на майбутнє, знайти оптимальної системи розрахунку за поголів’я.
  3. Долучитися до двох вузькоспеціалізованих секцій — Технології та Ветеринарія, у ході яких кращі вітчизняні та міжнародні експерти ділитимуться порадами щодо сучасних підходів у свинарстві.
  4. Отримати практичний досвід ефективного виробництва та подолання викликів від провідних українських виробників свинини.
  5. Спробувати кращі м’ясні торгівельні марки в рамках дегустації Test the best, а також стати свідком нагородження найуспішніших свиногосподарств «Лідер галузі».

Х Ювілейний міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» об’єднає більше 1000 учасників серед яких виробники свинини, переробники, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій (ФАО, ЄБРР, USAID) та посольств. Організатори події — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія Dykun.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.