12
квіт.

Українське свинарство стало професійнішим — ТОВ «Зоетіс Україна»

Галузь свинарства це не лише тварини й виробничі приміщення. Ціла інфраструктура підтримує розвиток цієї сфери. Її вагомою частиною є компанія, царина якої — ветеринарія, — ТОВ «Зоетіс Україна». Окрім якісних препаратів та сервісу ця компанія активно долучається до галузевих подій. Так, уже не перший рік «Зоетіс Україна» підтримує Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». 2018-й не став виключенням.

«Українське свинарство значно виросло за останні 10 років», — на цьому наголосив експерт у царині свинарства, комерційний директор ТОВ «Зоетіс Україна» Віктор Еверт:

«Дійсно, зміни у вітчизняному свинарстві відбулися значні. Ще 10 років тому серед українських свинарів було дуже мало високопрофесійних гравців. Для більшості цей бізнес був «придатком» до основної справи — рослинництва тощо. Через 10 років бачимо колосальні зміни. Виробники стали набагато освіченішими, мудрішими, досвіченішими. Зараз це люди, які дорожать своїм бізнесом, уміють його розвивати».

Як зазначив пан Еверт, нині свинарі опікуються серйозними питаннями. Наприклад, дбають про покращення біобезпеки, глибше розуміють технологічні, ветеринарні аспекти.

«Галузь дуже виросла у професійному плані. За останнє десятиліття гравці стикалися з різними викликами — інфекційними захворюваннями, ціновими коливаннями, АЧС тощо. Найміцніші залишилися на ринку навіть у найскладніші періоди. Висновок — цей бізнес став самостійним, вигідним, а відтого і привабливим. Переконаний, що на наступні роки галузь чекають тільки покращення».

Довідка

«Zoetis» — міжнародна компанія, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів. Мета її діяльності — надання підтримки клієнтам та досягнення високого професійного рівня їх діяльності. Компанія має 60-річний досвід роботи на ринку, постачає високоякісні лікарські засоби і вакцини, надає необхідну допомогу та проводить навчання.

«Кожен день діяльності присвячений покращенню розуміння та найефективнішому вирішенню реальних завдань, що виникають у процесі вирощування та догляду за тваринами», — діляться у компанії.

Компанія «Zoetis» винаходить, розробляє, виробляє і продає широкий спектр ветеринарних препаратів і вакцин для задоволення практичних потреб ветеринарів, а також використання тваринниками і власниками домашніх тварин.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.