3
квіт.

Як змінилися ТОП-5 найпотужніших виробників свинини?

За результатами 2017-го, п’ятірка найбільших виробників свинини за складом залишилась незмінною, про це свідчить Рейтинг найпотужніших свиногосподарств, який оприлюднила Асоціація «Свинарі України». Проте деякі оператори змінили сходинки в ТОПі.

ТОП-50 найпотужніших операторів свинарської галузі

Незмінний флагман галузі — ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» — завершив 2017-й із дещо більшим числом загального поголів’я, ніж на його початку (+4%). Так, компанія продовжує наближатися до межі 300 тис. свиней.

На щабель вище, ніж роком раніше, піднялися ТзОВ «Даноша»* та СП ТОВ «Нива Переяславщини». Тепер ці гравці посідають другу та третю сходинки відповідно. Так, за минулий рік найбільший оператор Заходу збільшив загальне поголів’я на 24% (34 тис. гол), а основний прайсмейкер центральної України наростив маточне поголів’я на тиcячу, а загальне — на 54 тисячі свиней.

Четверте місце з практично незмінною чисельністю поголів’я займає ТОВ «НВП Глобинський свинокомплекс», а замикає п’ятірку ПАП «Агропродсервіс».

ТОП-5 виробників свинини

* ТзОВ «Даноша» з 16 березня 2018-го змінила назву на ТзОВ «Ґудвеллі Україна»

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.