27
лют.

АСУ продовжує бенчмаркінгові дослідження у свинарстві

Щоразу до проекту долучаються все нові учасники. На цьому наголосила аналітик Асоціації «Свинарі України» Олександра Бондарська під час загальних зборів об’єднання.

«Цьогоріч уже традиційно ми продовжуємо роботу над бенчмаркінгом. Ми націлені на поліпшення системи порівнянь», — зауважила аналітик.

За словами пані Бондарської до попереднього «витка» дослідження долучилося 20 підприємств-респондентів. Ці представники галузі свинарства забезпечують 18% промислової реалізації на забій.

«Найбільшу активність проявили найменші підприємства з поголів’ям до 5 тис. свиней, так і флагмани галузі, що утримують понад 20 тис. гол. У наслідок цього число охочих долучитися зросло на 2/3. Чергові результати бенчмаркінгового дослідження будемо презентувати вже влітку, зокрема під час Конгресу „Прибуткове свинарство“», — додала експерт.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 38 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).