1
черв.

Лише 5 днів!!! До ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»!!!

За вікном перший день літа, а до наймасштабнішої події свинарської галузі — ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» — їх залишилося ЛИШЕ 5!!!


Вже 6 червня відбудеться зустріч друзів, партнерів і колег, можна буде почути відповіді на важливі питання, серед яких:

  • Державна підтримка українських свинарів;
  • Ринок землі: як розвивається ситуація і як це вплине на виробників свинини?
  • Екологічні питання;
  • Результати українського бенчмаркінгу у свинарстві;
  • Чи є резон розвивати свинарський бізнес в Україні?


А також долучитися до дискусій: «Коли ситуація з АЧС стане в Україні контрольованою?», «Цінові гойдалки» на ринку живця та інші нюанси кооперації свинарів та м’ясопереробників (відверта розмова щодо ситуації на ринку).

Під час Технологічної та Ветеринарної секцій зіркова команда спікерів порадить:

  • Як годувати свиноматок для підвищення продуктивності впродовж репродуктивного циклу;
  • Яку використовувати систему вентиляції: приточно-витяжну, тунельну, крос-вентиляцію тощо;
  • Як працює система вирощування свиней «від відлучення до забою» на прикладі найбільшого українського свиногосподарства;
  • Як допомогти поросятам у травленні;
  • Як перемогти епідемічну діарею свиней: досвід української ферми тощо.

До зустрічі на ІХ Міжнародному конгресі «Прибуткове свинарство»!!!

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 6 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада і консалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 35 господарств, маточне поголів’я яких становить 35% від загальнодержавних обсягів. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій. Крім того, об’єднання виступає організатором освітніх та інших галузевих подій, наприклад Конгресу «Прибуткове свинарство».

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).