24
вер.

5 шокуючих фактів: свинина для здоров’я, краси і сили!

Свинина — відмінне джерело поживних речовин та високоякісного білка, що робить її незамінною складовою здорового харчування.

1.За рахунок високого умісту амінокислоти бета-аланіну у споживачів свинини активно продукується карнозин — універсальна речовина, необхідна для загального тонусу організму. Як доводять дослідження, за 4-10 тижнів споживання свинини рівень карнозину може зрости на 40–80%. Високий рівень цієї речовини запобігає розвитку саркопенії — прогресивної втрати маси та сили скелетних м'язів, що зустрічається у людей похилого віку, а також забезпечує кращу роботу м’язів при фізичних навантаженнях. Тому свинина є продуктом, рекомендованим для споживання спортсменами!

2.Свинина — одне з основних джерел природнього вітаміну В, завдяки якому:

— в крові активно продукуються червоні кров’яні тільця;

— забезпечується здорова вагітність та розвиток плоду;

— регулюється нервова система;

 синтезуються жирні аміокислоти, які захищають клітинні мембрани і внутрішні органи людини від руйнування.

З іншого боку, дефіцит цього вітаміну призводить до станів тривожності, депресії та різноманітних порушень роботи мозку.

3.Свинина — джерело природнього колагену, необхідного для підтримування краси: покращує стан волосся, шкіри та здоров’я суглобів!

4.У свинині високий уміст селену. Його дефіцит спричиняє розлади здоров’я у понад 1 млрд населення планети. 170 г свинини містять 100% рекомендованої денної дози селену, що має критично важливе значення для функціонування щитоподібної залози!

5.Свинина багата на фосфор: у 100 г м’яса 117 мг цього мікроелемента. Він надзвичайно важливий для здоров’я зубів і кісток, а також попереджає розвиток остеропорозу — захворювання, через яке щільність і якість кісткової тканини погіршується. 

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.