9
вер.

Місцева громада ініціювала нагородження ГК «Нива Переяславщини»

Група компаній «Нива Переяславщини» була відзначена нагородою «Business Kyiv Region Awards 2021» від Київської облдержадміністрації за поданням територіальної громади.

Свинарський бізнес — це не лише вирощування тварин, а й значна соціальна складова. Незважаючи на це, стосунки з громадами, де знаходяться виробничі потужності, не завжди складаються. Хоча є й інші приклади, коли місцеві жителі ініціюють відзнаку внеску підприємства у їхнє життя.

Саме так ГК «Нива Переяславщини» (Київська область) — один із лідерів на ринку вітчизняного свинарства, що входить до лав Асоціації «Свинарі України», — отримало нагороду «Business Kyiv Region Awards 2021» від Київської облдержадміністрації за поданням Згурівської територіальної громади, де підприємство працює.

«Нива Переяславщини» заснувала та розвиває Благодійний Фонд, створений під потреби населення. Дбає про благоустрій територій та комфорт місцевих жителів. Підтримка є дуже різносторонньою: це ремонти в садочках та школах, водозабезпечення, активна участь в культурному житті громади, забезпечення її комунальних потреб, зокрема вивезення сміття та прибирання снігу. У важкий період пандемії коронавірусу підприємство активно допомагало населенню, забзпечуючи засобами індивідуального захисту та антисептиками, фінансово підтримувало представників медичної сфери. Лише за минулий рік внесок «Ниви Переяславщини» сягнув 9 млн грн.

«Вважаємо цю нагороду відзнакою всього колективу за сумлінну і віддану працю», — прокоментував Віталій Шакель, директор ГК «Нива Переяславщини»

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.