1
квіт.

​Чому варто відвідати ХІІІ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»: думки виробників

8 червня 2021-го року відбудеться наймасштабніша подія у галузі свинарства в Україні — ХІІІ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство». Місце проведення — ТЦ "ТЕРМІНАЛ" , Київська область, м. Бровари, вул. Київська, 316. Чому варто відвідати цікавилися у завсідних гостей конгресу.

Сергій Кучер, комерційний директор ТОВ «Субекон»

Захід ефективний та цікавий. Для галузі необхідно збиратися обговорити питання, які на сьогоднішній день є актуальними і Конгрес «Прибуткове свинарство» - чудова нагода.

Я відвідав по-трохи усі секції події, але найбільше мене зацікавила Бізнес-секція. На мою думку, доповіді були дуже цікаві, актуальні, заохочувальні.

Особливо зацікавила тема держпітримки. Ми раніше брали участь у програмі відшкодування за завезене чистопорідне поголів’я. Цьогоріч також завозили генетику з Європи, тож сподіваємося, що відшкодування генетичних ліній продовжиться і у наступному році. Але якщо не буде держава підтримувати галузь – буде дуже важко. На мою думку, наразі найбільшою проблемою є відсутність доступу до кредитних коштів. Якби держава краще підтримувала галузь – було б набагато легше розвиватися.

Роман Калатур, ТОВ «Кременчукм'ясо-агро»

Цьогорічний конгрес був «камернішим» за події попередніх років, проте від цього якість його не постраждала. Хоча першочергово цікавився доповіддю про американську технологію використання глибоких гноєзбірних ванн, найбільш цікавим видалося обговорення актуальних проблем галузі на Бізнес-секції.

Еліна Кац, ТОВ «UTAGRO»

Цьогоріч дуже добре підібраний склад виступаючих. Я вважаю, що у умовах, які склалися, Асоціація "Свинарі України" та організатори виклалися на 105% зі 100% можливих. Не зважаючи на закриті кордони, дуже хороші, якісні виступи. Загалом, я думаю, дуже якісно підготований захід. Ми вже третій рік поспіль беремо у ньому участь і нам дуже приємно.

Наразі особливо важливо, щоб наші свинарі зрозуміли і звикли жити у нових реаліях. Корона-криза у нас на багато років і нам потрібно зрозуміти, яким чином в цих умовах поєднати біобезпеку на господарстві по відношенню до тварин і по відношенню до людей. Яким чином нам врахувати трудові ресурси, щоб люди, які хворі (а вони будуть хворіти) ніяким чином не вплинули на ефективність господарства.

На мою думку, дуже важливо, враховувати інноваційні підходи і вкладати у тваринництво, свинарство з самого малого віку тварин. Вкладати у молодняк. У нас багато робиться, щоб ефективною була відгодівля, щоб у нас швидше доходили до забою, але потрібно увагу звертати на годівлю молодняка та розвивати потенціал тварин.

Людмила Очеретяна, компанія «Ековет»

На мою думку, Конгрес дуже хороший. Фактично кожного року я відвідую цю подію. Цьогоріч постаралася по-трохи відвідати всі секції. З огляду на те, що проблеми господарства можуть бути і з боку кормів, і з боку годівлі чи відтворення, то спеціалісти, які приїжджають сюди, знають свої проблеми, вони знають, що вони хочуть тут вирішити і де знайти відповіді. І тоді вони вже можуть обрати секцію, яка для них найбільше цікава. Завджи є куди удосконалюватися, і події такого плану, як Конгрес, у цьому допомагають.

Організатори події — Асоціація «Свинарі України», агроконсалтингова компаніяDykun та Всеукраїнська Аграрна Рада.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.