11
лют.

Форум «Свинарство по-американськи»: кращі практики підтримання високого статусу здоров’я стада

Одною з головних передумов реалізації максимального потенціалу продуктивності свиней є високий статус здоров’я поголів’я. Як вберегти тварин від небажаних патогенів та досягнути максимальних виробничих показників розповість др. Воутер Делі, головний ветеринарний лікар та спеціаліст зі здоров’я свиней Hypor, у ході форуму «Свинарство по-американськи: найкращі технологічні рішення та практики забезпечення здоров’я свиней».

Др. Воутер Делі у 1993-му році отримав ступінь доктора ветеринарних наук у Гентському університеті (Бельгія) зі спеціалізацією у царині менеджменту свиногосподарств та вірусології. У 1997-му році приєднався до команди генетичної компанії Hypor. Наразі обіймає посаду головного ветеринарного лікаря та спеціаліста з питань здоров’я свиней.

Др. Делі спеціалізується на розробці та впровадженні санітарних програм та протоколів біобезпеки на усіх етапах виробництва, проектах забезпечення благополуччя тварин та відповідального застосування протимікробних засобів у тваринництві. Розміщення селекційних центрів компанії у різних куточках Північної Америки, Європи та Азії дозволило йому отримати досвід у реалізації цих питань у різних географічних регіонах, з різними кліматичними умовами та виробничими особливостями.

Компанія Hypor – один із провідних світових постачальників генетики свиней. Головна мета компанії – забезпечення генетикою найкращої якості, яка підтримуватиме рентабельність у ланцюгу собівартості виробництва свинини. Hypor є частиною Hendrix Genetics, провідної генетичної компанії, серед основних напрямів роботи якої – птахівництво, свинарство та аквакультура.

Приєднуйтеся 24 лютого до презентацій «Практичні підходи для покращення показників продуктивності маточного стада» у ході секції Технологів та «Практичні рішення для підтримування високого статусу здоров’я свиней: досвід свиногосподарств США» у ході секції Ветеринарів форуму «Свинарство по-американськи: найкращі технологічні рішення та практики забезпечення здоров’я свиней».

Організатори події - Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкуйте за оновленнями програми у новинній стрічці.

Контакти для реєстрації або додаткової інформації:

Оксана Молчанова:

+38 067 470 55 63, (4744) 46 756

o.molchanova@dykun.com.ua


Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.