4
лют.

​Як покращити конверсію корму не завдаючи шкоди здоров’ю ШКТ?

Конверсія корму значно впливає на фінансовий результат господарства, оскільки пов’язана з собівартістю годівлі. Як покращити цей показник та при цьому не нашкодити здоров’ю ШКТ розповість Джунмей Жао, провідний спеціаліст з питань годівлі та імунології (США) у ході форуму «Свинарство по-американськи: найкращі технологічні рішення та практики забезпечення здоров’я свиней».

Др. Джунмей Чао – провідний спеціаліст, д.н. у царині годівлі свиней та імунології (Політехнічний університет штату Вірджинія, 2005 р.). Більше 10 років займалася дослідженням та розробками високоефективних кормових добавок.

З 2015-го року очолює відділ технологій виробництва свинини у компанії «Каргілл Енімал Нутрішн». У фокусі роботи – розробка та впровадження нових технологій годівлі свиней, менеджменту господарств та цифрових рішень для більшої ефективності виробництва.

У доробку експерта більше 40 рецензованих наукових робіт та численні виступи на національних та міжнародних конференціях.

Ексклюзивно для українських виробників 24-го лютого у ході форуму «Свинарство по-американськи: найкращі технологічні рішення та практики забезпечення здоров’я свиней» пані Жао під час доповіді «Стратегії годівлі свиней для покращення конверсії корму та здоров’я ШКТ» поділиться професійним баченням формування годівлі свиней з метою профілактики захворювань кишечника та покращення виробничих показників.

Організатори події - Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкуйте за оновленнями програми у новинній стрічці.

Контакти для реєстрації або додаткової інформації:

Оксана Молчанова:

+38 067 470 55 63, (4744) 46 756

o.molchanova@dykun.com.ua


Агентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.