2
лют.

​Форум «Свинарство по-американськи»: про виробництво з уст американських свинарів

Ексклюзивно на Форумі «Свинарство по-американськи: найкращі технологічні рішення та практики забезпечення здоров’я свиней» власним досвідом управління господарством поділиться Стів Сміт, операційний менеджер TDM Farms.

Зокрема, спікер розповість про кращі практики та протоколи роботи господарства на етапах дорощування та відгодівлі.

TDM Farms – американська компанія з виробництва свинини. Майданчики компанії знаходяться у штатах Північна Кароліна, Індіана та Іллінойс. Наразі маточне поголів’я компанії налічує 30 тис. свиноматок, а виробництво товарних свиней сягає 700 тис. голів на рік. TDM Farms вирощує тварин як на фермах, які належать компанії, так і на господарствах закритого циклу на контрактній основі.

На базі TDM Farms знаходиться два науково-дослідних об’єкти. Один з них – свиноферма у Північній Кароліні, яка належить компанії, а інший – ферма, яка вирощує свиней за контрактом у штаті Індіана. Наявність дослідних господарств дозволяє тестувати нові продукти та технології (обладнання, годівля, опалення, вентиляція тощо.).

Залучити Стіва Сміта до участі у Форумі «Свинарство по-американськи» вдалося у співпраці з компанією Hog Slat Україна.

Організатори події - Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкуйте за оновленнями програми у новинній стрічці.

Контакти для реєстрації або додаткової інформації:

Оксана Молчанова:

+38 067 470 55 63, (4744) 46 756

o.molchanova@dykun.com.uaАгентство США з міжнародного розвитку (англ. United States Agency for International Development, USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Основні напрями роботи Агентства включають в себе підтримку торгівлі, сільського господарства, економічного зростання, охорони здоров'я, екстрену гуманітарну допомогу, сприяння у запобіганні конфліктам та підтримку демократії в більш ніж 100 країнах світу.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.