28
жовт.

Асоціація «Свинарі України» - учасник нового складу Громадської Ради при Держпродспоживслужбі

Вчора, 27-го жовтня, відбулося засідання з обрання нового складу Громадської Ради при Держпродспоживслужбі. Асоціація «Свинарі України» (АСУ) разом з іншими 34-ма організаціями стала учасником новосформованого об’єднання.

Делегатом від АСУ стала Оксана Юрченко, очільниця асоціації.

«Асоціація «Свинарі України» вже має досвід співпраці з іншими профільними організаціями у складі Громадської Ради попередньої каденції. Громадська рада – це справді діючий механізм, який допомагає вирішувати низку важливих для сектору питань. Зокрема, цьогоріч працювали над порядками поводження з побічними продуктами та використання протимікробних засобів, ліцензуванням діяльності з ветеринарної практики, опрацьовували базовий закон «Про ветмедицину» тощо. Переконані, що в новому складі активність та ефективність роботи залишиться на такому самому високому рівні!»

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.