9
вер.

Проблему некрозу вух свиней «розберемо» у ході конгресу «Прибуткове свинарство»

Існує чимало версій про причини виникнення некрозу вух у свиней, однак вони здебільшого носять характер припущень. Насправді, виникнення захворювання може спричинити низка факторів ризику. Які причини виникнення некрозу вух, як діагностувати та локалізувати проблему у ході Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» розповість Олександр Романов, незалежний експерт зі здоров’я та благополуччя свиней.

«Українські господарства досить часто зіштовхуються з проблемою некрозу вух у свиней. Причому, некроз вух може проявитися і у найчистіших, найблагополучніших до інфекційних хвороб господарствах.

Цю проблему досить важко контролювати, досить важко знайти причину і локалізувати проблему. Однак, вона може призвести до значних збитків за рахунок втрати продуктивності та вибраковування хворих поросят.

Хоча некроз вух здебільшого не є ветеринарною проблемою, вирішувати її доводиться ветеринарам. Проблема багатофакторна, тож, у ході доповіді намагатимемося виокремити основні фактори ризику, методи діагностування та профілактики», - зауважив експерт.

Нагадаємо, ХІІ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» відбудеться 9 жовтня за адресою: АККО Інтернешинл, Київ, проспект Перемоги, 40-Б.

Організатори події - Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія Dykun.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.