16
бер.

Увага! Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» переїхав!

Цьогоріч найочікуваніша подія галузі свинарства відбудеться 2 червня за адресою: KievExpoPlaza, вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.

З року в рік Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — майданчик для відвертого обговорення найактуальніших проблем галузі, фахових презентацій від провідних українських та закордонних експертів та представлення практичного досвіду вітчизняних господарств.

2-го червня 2020 року у KievExpoPlaza (вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.) для вас працюватимуть спеціалізована виставка обладнання та технологій, круглі столи та обговорення ключових аспектів щодо АЧС, держпідтримки, податкових нюансів, екологічних питань тощо.

Організатори події незмінні — Асоціація «Свинарі України», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та агроконсалтингова компанія Dykun.Міжнародний Конгрес «Прибуткове свинарство» — це одна з найбільш масштабних подій у галузі свинарства не тільки в Україні, а і за її межами. Традиційно це майданчик для відвертого обговорення найактуальніших проблем галузі, фахових презентацій від провідних українських та закордонних експертів та представлення практичного досвіду вітчизняних господарств. Цьогоріч захід відбудеться 2 червня за адресою: KievExpoPlaza, вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Макарівський р-н, Київська обл.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.