4
жовт.

День Свиноферми: виробники поділяться «секретами стабільності»

17 жовтня відбудеться одна з наймасштабніших подій у галузі свинарства - Міжнародний День Свиноферм. Під час заходу представники провідних вітчизняних свиногосподарств поділяться досвідом досягнення економічної та виробничої стабільності.

Про проблеми галузі та шляхи їх вирішення розкажуть фахівці провідних вітчизняних господарств: ТОВ «Зоотехнологія», ТОВ «Прилуки-ГарантБуд», ФГ «Пан Продукт» та ПрАТ «Племсервіс».

Сьогодні одне із пріоритетних завдань виробників свинини — економічна та виробнича стабільність. Однак відсутність належної законодавчої бази та недостатність діалогу і готовності державних структур на місцях реагувати на реалії та умови ринку «демотивує» вітчизняні господарства.

Учасники заходу дізнаються як досягти стійкості в умовах фінансово-політичної нестабільності, складної епізоотичної ситуації та конкуренції на ринку. Крім того, спікери акцентують увагу на основних бар’єрах у роботі, які постають перед виробниками, та шляхи їх подолання.

Місце проведення: UBI Conference Hall (Київська обл., с. Глеваха, вул. Підприємницька, 10)

Початок реєстрації: 9:00.

Організатори події: Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та компанія Dykun.


Міжнародний День Свиноферми — подія, присвячена обміну практичним досвідом представників галузі свинарства. Родзинка Дня свиноферми — відеоекскурсії господарствами. Цьогоріч подія відбудеться 17 жовтня у «UBI КОНФЕРЕНЦ ХОЛ» (смт. Глеваха, Київщина).

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.