4
вер.

Міжнародний День Свиноферми: виробники обговорять нові правила імпорту тварин

З 24-го листопада в Україні набувають чинності нові вимоги щодо імпорту живих тварин та продукції тваринництва. Новації та нюанси нового законодавства обговорюватимуть у ході Міжнародного Дня Свиноферми 17-го жовтня!

17 жовтня у ході Міжнародного Дня Свиноферми під час «Ветеринарної майстерні» представники компетентних органів та експерти розкажуть про нові вимоги законодавства, правила регулювання імпорту тварин, який вплив вони матимуть на міжнародну торгівлю та розвиток тваринництва. Крім того, фахівці провідних українських свиногосподарств поділяться кращими практиками карантинування при переміщенні свиней.

Нагадаємо, відповідний наказ Мінагрополітики № 553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки» оприлюднили 24 травня у Офіційному віснику України № 39 та внесли до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів на сайті Мінюсту.

Наказ визначає правила ввезення на територію України тварин з урахуванням вимог європейського законодавства та рекомендацій МЕБ. Зокрема, дозволено імпорт продукції тваринництва із зон чи компартментів.

Місце зустрічі — «UBI Conference Hall» (Київська обл., с. Глеваха, вул. Підприємницька, 10). Організатори події — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та компанія Dykun.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.