12
серп.

Черговий тренінг щодо реагування на спалах АЧС пройшов в Одесі

Триває робота у рамках проекту «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні. ІІ етап». Так, сьогодні в м. Одеса відбулася симуляційна вправа щодо реагування на спалах АЧС. Ініціаторами проекту виступили ФАО та ЄБРР. До реалізації також залучені експерти Асоціації «Свинарі України», Держпродспоживслужби та ДНДІЛДВСЕ*.

З моменту виявлення вірусу АЧС на території України чи не найбільше випадків зафіксували в Одеській області. Так, згідно з офіційними даними, станом на початок серпня на Одещині ліквідували 58 спалахів хвороби. Очільники Держпродспоживслужби зазначили, що впродовж періоду поширення вірусу територією області на заходи боротьби з «африканкою» виділили 10 млн гривень з обласного бюджету. 

У ході обговорення фахівці ветеринарної служби наголосили на основних проблемах, які перешкоджають боротьбі з АЧС:

  • невідпрацьований механізм вилучення тварин під час ліквідації спалахів;
  • поширення вірусу у дикій фауні (в Одеській області ситуація ускладнюється міграцією диких кабанів через кордон з Молдови та Румунії).

Враховуючи досвід фахівців Держпродспоживслужби в Одеській області у боротьбі з АЧС, організатори заходу сфокусувалися на «нестандартних» ситуаціях, зокрема виявленні інфікованої АЧС туші на продовольчому ринку. Також значну увагу приділили підготовці до проведення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Наразі в м. Одесі відбулася остання симуляційна вправа у рамках проекту «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: ІІ етап». Загалом, з 2015 року за ініціативи ФАО та ЄБРР, Асоціація «Свинарі України» спільно з представниками Держпродспожислужби та ДНДІЛДВСЕ провела 19 тренінгів з реагування на спалах АЧС. До навчань залучили понад 1000 фахівців ветслужби та ветеринарів свиногосподарств.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.