31
трав.

Дезінфекція виробничих приміщень та транспорту — у фокусі уваги «Прибуткового свинарства»

Дезінфекція приміщень та транспорту — аспект від якого залежить надійність захисту господарства від хвороб свиней.

Про те, як обирати діючу речовину, яким має бути протокол знезараження та як контролювати якість виконаних процедур розкажуть Крістоф Гроссе-Кок, лікар ветеринарної медицини, експерт у царині свинарства (Нмеччина) та Олег Ворожбитов, експерт зі свинарства (Україна) у ході своєї презентації в рамках Ветеринарної секції конгресу «Прибуткове свинарство».

Подія відбудеться 4 червня у ВЦ «АККО Інтернешнл» (Проспект Перемоги, 40б), Київ. Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада, агроконсалтингова компанія Dykun.

іжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 4 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об'єднує 39 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.