24
трав.

Як здешевити утилізацію гною свиней?

Утилізація гною — одне з найактуальніших питань у роботі господарства, вирішення якого потребує коштів та ресурсів.

Про те, як можна їх мінімізувати та найдешевші рішення розповість Микола Повод, професор СНАУ, незалежний експерт у царині свинарства у ході Форуму «Коли свиноферма — вигідний бізнес!».

Експерт поділиться досвідом вітчизняних господарств щодо мінімально затратних рішень з утилізації гною свиней, зокрема зосередиться на таких аспектах:

  • Характеристика різних за інтенсивністю технологій виробництва свинини в малих та індивідуальних господарствах
  • Характеристика систем гноєвидалення у таких господарствах
  • Організаційна та економічна оцінка різних систем гноєвидалення
  • Ветеринарна оцінка систем гноєвидалення та її вплив на продуктивність
  • Характеристика способів утилізації гною та її вплив на довкілля за різних систем гноєвидалення.

Форум «Коли свиноферма — вигідний бізнес!» проведуть під час ХІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство», який відбудеться 4 червня у ВЦ «АККО Інтернешнл», Київ.

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 4 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.