21
бер.

Конгрес «Прибуткове свинарство» проведе форум для малого бізнесу

Окрім традиційних секцій конгресу «Прибуткове свинарство» — Бізнес, Технології та Ветеринарія, — у рамках події відбудеться форум для власників невеликих свиногосподарств. У рамках форуму, вони зможуть обговорити нагальні проблеми бізнесу.

Про це розповіли організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та компанія Dykun.

«Ми ініціювали обговорення, націлене на невеликих операторів галузі, на запит виробників. Адже є низка питань, які стосуються саме таких господарств. Плануємо зосередити увагу на підходах утилізації гною, питаннях біобезпеки тощо», — поділилися в АСУ.

Крім цього, учасників ХІ Міжнародного конгресу чекають вже традиційні дегустація м’ясних смаколиків зі свинини та виставка сучасних технологій, обладнання та генетики від провідних профільних компаній України та світу.

Дата та місце зустрічі:

 4 червня

Київ, ВЦ «АККО Інтернешнл», Проспект Перемоги, 40-б.

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. 

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.