7
лют.

5 цікавих фактів про Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

У 2019-му «Прибуткове свинарство» відбудеться 11-й рік поспіль. Як змінилася подія за ці роки — у #10yearschallenge конгресу.

  1. Гості. Кількість учасників заходу зросла у 4 рази! Якщо на найперший конгрес «Прибуткове свинарство» завітали близько 180 гостей, то минулоріч на ювілейний — понад 650. Географія учасників теж розширилася — спікери та відвідувачі приїздили і з-за океану — Канади та США.
  2. Виробники. Відвідувачі-свинарі демонструють більшу цікавість до події. Про це свідчить їх кількість — 400 представників свиногосподарств із 650 гостей заходу у 2018-му.
  3. Партнери. Кількість дружніх компаній, які щороку підтримують подію теж виросла — утричі.
  4. Формат. Він теж змінився! Якщо у перші роки проведення конгресу вітчизняні свинарі виступали в більшій мірі у ролі учнів, то 2018-й показав, — наші виробники почувають себе вільно у ролі експертів. Минулоріч вони самі виступали спікерами, ділилися досвідом та секретами роботи.
  5. Дата. Хоч щось має залишатися незмінним. Так, з року в рік «Прибуткове свинарство» — літня подія і відбувається на початку червня. У 2019-му ця традиція продовжиться — конгрес чекає на відвідувачів 4 червня.

І ще одне! Організатори Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» теж практично не змінилися — Асоціація «Свинарі України» та компанія Dykun. Хіба що до їх когорти долучилася ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

Локація проведення — ВЦ «АККО Інтернешнл» (Київ, Проспект Перемоги, 40-б Парк ім. О.С.Пушкіна).


Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 4 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.