31
жовт.

Охоронній компанії ВАР «Гайдамаки» виповнився рік

ТОВ «Охоронна компанія «Гайдамаки», створена на базі Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) для забезпечення надійного і професійного захисту учасників громадської спілки від рейдерства, 30 листопада відсвяткувала рік свого існування.

За цей час компанія збільшила кількість працівників майже у 10 разів порівняно з першим місяцем своєї діяльності. Так, наразі до штату «Гайдамак» входять 47 співробітників та 3 групи швидкого реагування, які охороняють 52 господарства.

За цей час суттєво розширилися територіальні межі функціонування охоронної компанії на карті України. За рік, завдяки вчасній та оперативній допомозі фермерам, було успішно відбито до 30-ти рейдерських атак, а значить, збережено мільйони гривень прибутку підприємств. У "гарячий" період з травня по серпень 2018 року "Гайдамаки" вирішили 19 спроб рейдерства.

Надалі компанія планує розширювати власний штат та кількість господарств, яким надаватиметься професійний юридичний та силовий супровід для максимального убезпечення від рейдерських нападів.

ОК «Гайдамаки» спеціалізується на наданні повного спектру послуг по охороні аграрного бізнесу: від охорони посівів та об’єктів сільськогосподарської інфраструктури до побудови служби охорони в аграрних формуваннях. До штату компанії окрім силового блоку, який складається з колишніх спецпризначенців, які захищали нашу країну на сході, входять також юристи та журналісти, від роботи яких залежить успіх у вирішенні конфліктних ситуацій. Саме повна взаємодія силового, юридичного та журналістського блоку «Гайдамаків» забезпечує всебічний захист господарств та надає власникам впевненість у завтрашньому дні.


Прес-служба ВАР

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.