18
трав.

Виробники с.-г. продукції очікують покращення ситуації на ринку у ІІ кварталі 2018-го

Згідно з опитуванням сільгоспвиробників, яке проводив Держстат у квітні 2018-го, тваринники України мають позитивні очікування на другий квартал поточного року, передає прес-служба Асоціації «Свинарі України».

За підсумками першої чверті 2018-го оператори відзначають деяке скорочення обсягів виробництва тваринницької продукції. Проте понад чверть опитаних очікують на їх відновлення у квітні-червні. Водночас 56% респондентів вважають, що внутрішні котирування протягом згаданого періоду зберігатимуть відносну сталість, аналогічної думки стосовно обсягів виробництва притримуються 60% опитаних. Близько 90% тваринників прогнозують, що кількість зайнятих у галузі не зменшиться. З них понад чверть очікує збільшення кількості найманих працівників у кінці першого півріччя 2018-го. При цьому, опитані зійшлися на думці, що у другій половині весни та у перший місяць літа тиск послабленого попиту та фінансових обмежень на їх діяльність має зменшитися.

Долучитися до обговорення стану галузі, прогнозів та тенденцій на другу половину року можуть усі бажаючі під час Ювілейного конгресу «Прибуткове свинарство». Крім того, учасники події зможуть взяти участь у круглих столах, присвячених питанням держпідтримки, епізоотичного благополуччя, поспілкуватися із провідними експертами України та світу.

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 38 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.