3
трав.

Головна подія свинарської галузі — Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» святкує ювілей!

Х ЮВІЛЕЙНИЙ Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» — це можливість отримати компетентні відповіді на запитання, дієві поради, заручитися підтримкою впливових партнерів та отримати новий досвід. Цьогоріч захід святкує ювілей — 10 років.

Завдання конгресу «Прибуткове свинарство»:

  1. знайти оптимальну модель розрахунку за живу вагу свиней;
  2. поширення практичних порад від успішних українських свиногосподарств;
  3. покращити епізоотичну ситуацію в країні;
  4. сприяти імплементації європейського законодавства в Україні щодо:
  • благополуччя свиней;
  • поводження з побічними продуктами (гноєм);
  • вимог при будівництві/реконструкції потужностей відповідно до ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Минулий рік показав міжнародним організаціям й державі, що свинарі вміють:

  • об’єднуватися й формувати єдину позицію, доносити її до міжнародних партнерів через організацію масштабних подій, як конгрес «Прибуткове свинарство».
  • доносити важливі меседжі до галузевого загалу та ЗМІ;
  • домовлятися із партнерами у межах сектору (круглий стіл за участі м’ясопереробних заводів);

До участі у події запрошені виробники свинини, переробники, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, міжнародних організацій (ФАО, ЄБРР, USAID) та посольств. Усього очікується 1000 відвідувачів. Організатори події — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада та агроконсалтингова компанія Dykun.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 38 господарств, які забезпечують 41% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.