10
квіт.

10 номінацій Х Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»

Під час Х Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» відбудеться нагородження гравців свинарської галузі. Організатори передбачили 10 номінацій, плюс одна особлива — «Найвідданіший учасник конгресу», для тих господарств, які з року в рік відвідують подію.

Так, відзнаки вручатимуть за: «Стабільну динаміку розвитку», «Найефективніше виробництво», «Найінноваційніші технології» тощо.

А хто отримає нагороди — дізнаєтеся під час Ювілейного конгресу «Прибуткове свинарство»!

«Кількість номінацій обрали не дарма, адже цьогоріч конгрес відбудеться вдесяте! Було дуже складно розділити нагороди між господарствами, оскільки всі гравці галузі достойні відзнаки. Особливо приємно те, що деякі господарства не пропускають жодної події. Відтак, з’явилася ідея окремої номінації — за незмінну участь у „Прибутковому свинарстві“», — розповіли представники Асоціації «Свинарі України», яка є одним із організаторів дійства.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 5 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада й агроконсалтингова компанія DYKUN.

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).