20
лип.

Перші результати свинарського бенчмаркінгу — АСУ

Асоціація «Свинарі України» спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку провела бенчмаркінгове порівняння виробників свинини. Мета дослідження — визначити пріоритетні напрямки розвитку свинарства в Україні.

Читайте більше: «Що таке бенчмаркінг і як він допоможе заробляти більше?»

Так, порівняння економічних та виробничих показників учасників дослідження, дало змогу визначити шляхи підвищення ефективності виробництва. Саме тому, 12 свиногосподарств України скористалися такою можливістю. Сукупна частка цих господарств в промисловому виробництві країни — 15%

Перший досвід бенчмаркінгу в Україні довів, що найбільший — не завжди найефективніший. Так, підприємства середньої потужності мають значний потенціал росту та достатні можливості, в тому числі фінансові, для впровадження необхідних змін з метою посилення своїх конкурентних позицій.

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).