9
черв.

Гості «Прибуткового свинарства» смакували ковбаскою від «Ниви Переяславщини»

Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство» завжди має чим зацікавити і порадувати відвідувачів — інформативні виступи лекторів, актуальні новини, імениті спікери, надійні компанії-партнери, а ще — дегустація м’ясних продуктів.

Традиційно в рамках події свою продукцію презентувало СП ТОВ «Нива Переяславщини». Його торгівельна марка «П’ятачок» давно славиться високою якістю свинини і продуктів з неї, а тому користується популярністю серед споживачів.

Покуштували й оцінили ковбасу різних сортів і шинку змогли й гості «Прибуткового свинарства». І зробили це належно — і шматочка не залишилося від такої смакоти!

Довідка

СП ТОВ «Нива Переяславщини» — українсько-британське спільне підприємство. Працює в галузі свинарства з 2005 року. Виробничі потужності компанії складають приблизно 200 тис. товарних свиней на рік.
Компанії належать комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, який випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

Напрямки вирбництва — свинарство і рослинництво.

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 6 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада і консалтингова компанія DYKUN.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення —14 липня 2011-го. Наразі АСУ об’єднує 35 господарств, маточне поголів’я яких становить 35% від загальнодержавних обсягів. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій. Крім того, об’єднання виступає організатором освітніх та інших галузевих подій, наприклад Конгресу «Прибуткове свинарство».

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).