8
лют.

Ринок живця: 6-ий тиждень

На початку лютого котирування на свиней забійних кондицій відчули незначне позитивне коливання, підсумовують результати щотижневого моніторингу аналітики Асоціації «Свинарі України».

Лютий розпочався з незначної корекції котирувань на ринку живця: більшість товарних партій закуповували по 65–67 грн/кг, а вищі чи нижчі ціни точково зустрічалися на невеликі партії. Зміна переглянутих цін у різних частинах країни обмежилася 3–4%, а середньозважена ринкова позначка склала 66,4 грн/кг — плюс 1% до минулотижневої.

Переробники відзначають характерну для цього періоду ослаблену реалізацію. Тож хоча зміна продажів загалом відповідає сезонно очікуваній, деякі оператори вважають це разом із посиленням тиску на ціни охолодженої свинини у півтушах передвісником зниження закупівельних. Водночас, про надміру високий рівень пропозиції кондиційного живця наразі не йдеться, а постачальники живця відзначають плановий перебіг відвантажень заброньованих партій без відмов та переносів.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.