25
січ.

Ринок живця: 4-ий тиждень

У кінці січня котирування на вітчизняному ринку живця змінили напрямок руху, свідчать результати щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

Торги минулої п’ятниці завершилися довгоочікуваним відновленням цін закупівлі свиней забійних кондицій. Хоча на старті перемовин обидві сторони зайняли «вичікувальну» позицію, виробники свинини відзначили пожвавлення попиту з боку заготівельників, зокрема, запит на збільшені та/чи додаткові об’єми ще до початку торгів. Тож, діапазон закупівельних цін цього тижня підвищився до 59–62 грн/кг, проте у більшості випадків «робоча ціна» тяжіла до позначки 60 грн/кг не залежно від регіону.

Представники м’ясопереробної галузі відзначили зниження тиску пропозиції на ціни закупівлі, тож не бачать передумов для низхідного руху цін. Частина з них, навпаки, передбачає подальше відновлення котирувань, оскільки перебіг реалізації відповідає сезонним тенденціям, а профіциту пропозиції кондиційної свинини наразі не спостерігають.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.