20
лист.

Репродуктивні розлади у свиноматок: причини та ознаки — Джастін Браун

Репродуктивні розлади є серйозним викликом для ветеринарів. Це пов’язано зі складністю виявлення їх причини, зважаючи на широкий спектр інфекційних чинників, здатних впливати на продуктивність маточного стада.

На що варто звертати увагу в разі зниження показників відтворення, як діагностувати та контролювати хвороби, що спричиняють репродуктивні порушення дивіться у відео — презентація Джастіна Брауна — старшого наукового співробітника та практикуючого ветеринарного лікаря в Університеті штату Айова та Освітньому центрі свинарства. Доктор Браун — запрошений спікер онлайн-школи для спеціалістів свиногосподарств, яку Асоціація «Свинарі України» реалізувала за підтримки Міністерства сільського господарства (USDA).


Навчання спеціалістів ветеринарної медицини свиногосподарств здійснюється в рамках проєкту «Забезпечення здоров'я тварин в Україні», який Асоціація «Свинарі України» реалізує спільно з Міністерством сільського господарства США (USDA). Програма ветеринарної школи складається з п'яти модулів, кожен із яких містить чотири презентації на пов'язану тематику. Навчальні матеріали готують провідні вітчизняні та іноземні експерти.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.