10
лист.

Чекайте новий номер журналу «Прибуткове свинарство»

У фокусі свіжого номера — перспективи українського свинарства, кращі практики підвищення ефективності годівлі та статусу здоров’я стада.

На сторінках жовтневого випуску журналу «Прибуткове свинарство: воєнний дайджест» зможете прочитати про:

Який наразі стан свинарства в Україні, які виклики і подальші напрями роботи у галузі, обговорили під час Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» – 2023. Своїм баченням у ході події поділилися Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; Оксана Юрченко, Президент Асоціації «Свинарі України»; Олександра Бондарська, керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України»; Родіон Рибчинський, експерт зернового сектору ФАО ООН, директор Спілки «Борошномели України». Детальніше — у рубриці «Фокус».

У свинарстві в Україні, за наявної сировинної бази, склалася відносно універсальна типова програма годівлі свиней, основними елементами якої є кукурудза, пшениця/ячмінь і білкові складові. Враховуючи динамічну ситуацію на ринку кормових інгредієнтів, корисним є постійне дослідження ринку та пошук вигідніших альтернатив «класичним» складникам кормів. Про те, які інгредієнти-«замінники» можуть підтримувати продуктивність тварин і зменшувати витрати на годівлю — читайте у матеріалі «Підвищення ефективності годівлі: альтернативні джерела».

Зазвичай в осінньо-зимовий період у свиней загострюються респіраторні захворювання. Їх можуть спричиняти як віруси чи бактерії, так і фактори утримання. Детальніше про найпоширеніші збудники хвороб респіраторного комплексу, методи їх діагностики і лікування читайте у статті за матеріалами доповіді Джастіна Брауна «Респіраторні захворювання свиней».

Ще більше цікавого та корисного у серпневому випуску журналу «Прибуткове свинарство: воєнний дайджест» № 5 (77), жовтень 2023 р.

Журнал «Прибуткове Свинарство» - єдине вузькоспеціалізоване видання, присвячене виключно свинарству!

Журнал виходить один раз на 2 місяці.Вартість друкованої річної підписки становить 3000 грн.Вартість електронної річної підписки 1650 грн.

Для оформлення підписки звертайтеся за телефоном: 067 357 84 94.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.