2
лист.

Ринок живця: 44-й тиждень

Жовтень завершився відновленням закупівельних цін на свинину. Про позитивну цінову динаміку на вітчизняному ринку свинини повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

Останні торги жовтня завершилися позитивним коливанням цін на свиней забійних кондицій: середньоринкова позначка підвищилася на 4,3% проти попереднього тижня і склала 70,7 грн/кг. Відповідну середню позначку зафіксували на Заході та в Центрі, а основні товарні партії реалізували по 70-72 грн/кг. На Сході, де попередньо фіксували найвищі ціни, цього тижня спостерігалися дещо нижчі ціни, що стартували від 68 грн/кг, тоді як максимальні котирування спостерігалися на Півдні — до 73,5 грн/кг.

Представники м’ясопереробної галузі наразі сумніваються, чи позитивне коливання цін сигналізує вихід із сезонного цінового піке. Так, частина з них констатує, що перебіг реалізації відповідає звичним осіннім трендам, а оператори глибокої м’ясопереробки ще не розпочали формувати запаси сировини для зимових свят. За відсутності відчутніших чинників тиску на ціни, інші заготівельники сподіваються на їх стабілізацію, не відкидаючи і можливості подальшого їх зміцнення.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.