18
вер.

РРСС на господарствах: підходи до контролю і ерадикації

Репродуктивно-респіраторний синдром свиней (РРСС) — одна з найдорожчих хвороб свиней у світі. Вона тягне за собою зниження репродуктивної здатності свиноматок, респіраторні розлади, високий рівень падежу поросят, а також додаткові витрати на лікування та утримання тварин.

Як мінімізувати ці наслідки та контролювати це захворювання розповість др. ветеринарної медицини Джастін Браун з Університету Штату Айова 27-го вересня, у ході останнього модуля ветеринарної школи, який Асоціація «Свинарі України» реалізує за підтримки Міністерства сільського господарства США (USDA). Також спікер поділиться кращими практиками дезінфекції на свиногосподарствах.

Про практичний підхід до контролю РРСС на господарствах розповість Томаш Трела, д.в.н., член Асериканської Асоціації лікарів ветеринарної медицини.

В свою чергу, Дмитро Масюк, доктор ветеринарних наук, поділиться особливостями лабораторної дігностики РРСС та його розповсюдженість в Україні.

Програма та раєстрація: docs.google.com

Навчання спеціалістів ветеринарної медицини свиногосподарств здійснюється в рамках проєкту «Забезпечення здоров'я тварин в Україні», який Асоціація «Свинарі України» реалізує спільно з Міністерством сільського господарства США (USDA). Програма ветеринарної школи складається з п'яти модулів, кожен із яких містить чотири презентації на пов'язану тематику. Навчальні матеріали готують провідні вітчизняні та іноземні експерти. Учасники, які пройдуть поний курс навчання, отримають сертифікати.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.