15
бер.

Україна: поголів’я свиней «на місці»

Станом на перше березня поголів’я свиней в Україні не змінилося, порівняно з лютим — 6,6 млн голів. Про відносну стабілізацію цього показника повідомляє Аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДССУ.

Порівняно з відповідним періодом минулого року, загальна кількість свиней в країні зменшилася на 7,5% чи 0,54 млн голів.

Так, цьогоріч у промисловому секторі сконцентровано на 0,24 млн свиней менше, тоді як у господарствах населення зміна у порівнянні з роком раніше складає 9% чи майже 0,3 млн голів. Деяке відновлення кількості «індустріальних» свинок відносно початку весни минулого року відзначається у третині регіонів. Проте «найпомітніший» цей процес на Київщині та Львівщині, де число свиней у сількогосподарських підприємствах зросло на 16,5 та 20,4 тис. голів.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.