11
трав.

Ринок живця: 19-й тиждень

У кінці першої декади травня ціни на свиней забійних кондицій продовжили рух у бік зниження, відзначають аналітики Асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу.

За підсумками перших торгів травня закупівельні ціни на більшість товарних партій зупинилися в межах 71-72 грн/кг. Хоча на Сході подекуди звучать вищі ціни, а ціни ближче до нижньої цінової межі зустрічаються на Заході, середньозважена ціна цього тижня зупинилася на рівні 71.9 грн/кг (-7.6% до попереднього рівня). Водночас, регіональна розбіжність цін, яку фіксували ще тижнем раніше стала менш виразною та переважно не перевищує 1 грн/кг.

Хоча представники м'ясопереробної галузі наразі не відзначають істотного пожвавлення торгівлі із зниженням цін, проте виробники свинини відчули активізацію заготівельників цього тижня. Нетипово холодні погодні умови наразі відтерміновують початок пікнікового сезону. Проте низка операторів упевнені, що прихід тепла хоч із запізненням, сприятиме, сезонному підвищенню кінцевого попиту на охолоджену свинину та створить підтримку цінам на ринку живця.

З результатами щотижневого моніторингу закупівельних цін від переробників зможете ознайомитися у цій рубриці.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.