7
лип.

Ринок живця: вектор цін змінив напрямок

Середньозважена ціна закупівлі живця на початку липня понизилася на 3,6% проти минулого тижня, свідчать результати щотижневого моніторингу закупівельних цін Асоціації «Свинарі України»

У ході торгів на 27-й тиждень більшість виробників свинини скоригували планові ціни на 1-2 грн/кг у бік пониження. Зокрема, в Східних областях ціна на живець промислового виробництва коливалася в межах 56-58 грн/кг, у Центрі тяжіла до позначки 58 грн/кг, а на Заході — до 55 грн/кг.

Представники м’ясопереробної галузі констатують послаблення торгівельної активності на усіх ланках реалізації та наявність перехідних залишків з попереднього тижня. Це підштовхнуло низку операторів переглянути обсяги заготівлі та планові ціни закупівлі. За відгуками переробників додатковий тиск на ціни чинять запаси імпортованої свинини, зроблені напередодні відміни податкових пільг при завезенні. 

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.