29
черв.

Новий учасник АСУ – ТОВ «Еко Піглетс»

У червні до лав Асоціації «Свинарі України» доєдналося нове підприємство ТОВ «Еко Піглетс». Що може бути важливіше під час війни, ніж згуртованість?!

Криза у галузі, а згодом війна в країні не завадили підприємству розпочати та розвивати бізнес. ТОВ «Еко Піглетс» засноване у 2020-му році на базі побудованої ще за радянських часів свиноферми у Кіровоградській області. Виробничі корпуси повністю реконструювали та переобладнали. Наразі маточне поголів’я налічує близько 600 свиноматок, працюють з данською генетикою у закритому циклі. Секретом стабільної та успішної роботи вважають професійну та злагоджену команду, запровадження нових технологій, якісне обладнання та корми.

«Прийняли рішення вступити до Асоціації «Свинарі України», щоб завжди бути в курсі того, що відбувається в галузі, зрозуміти можливі напрями розвитку бізнесу. Важливим пунктом є розуміння проблематики та можливість її вирішення шляхом співпраці з АСУ. Бачимо цінність Асоціації не тільки як інформаційного ресурсу, а загалом як можливість приймати посильно участь у вирішенні життя галузі», — зазначив Соколовський Денис, співвласник ТОВ «Еко Піглетс».

Детальніше про заснування, розвиток та роботу ТОВ «Еко Піглетс» зможете прочитати у червневому номері журналу «Прибуткове свинарство: воєнний дайджест» №3(69).

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.