25
лист.

Стратегії ефективної годівлі та менеджменту: унікальний досвід бразильських виробників

Які стратегії годівлі та менеджменту використовують бразильські виробники свинини? Про це дізнаєтеся на прикладі однієї з найбільших ферм Бразилії, Fazenda São Paulo, під час онлайн-форуму «Ферми світу» (8 грудня). 

 

Підприємство Fazenda São Paulo розпочало свою діяльність на початку 1980-х років. Свинарство — основний напрям діяльності, хоча структура виробництва диверсифікована: також розвивають м’ясний напрям ВРХ, вівчарство, виробництво кавових бобів. Земельний фонд сягає 10 тис. га. У структурі працює понад 1000 працівників.

Продукція компанії, в тому числі і свинарська, реалізується на внутрішньому ринку та експортується.

Свиноферма Fazenda São Paulo посіла 3-є місце серед найефективніших господарств Бразилії у категорії понад 3 тис. свиноматок.

Для оптимізації виробничих процесів підприємство використовує сучасні засоби діджиталізації, що забезпечують:

  • Стандартизацію всіх процесів на фермі та мінімізацію неефективного використання ресурсів.
  • Бенчмаркінг — порівняння виробничих показників з результатами інших підприємств для відстеження прогресу власної ферми, аби визначити, які з процесів удосконалити.
  • Оцінку максимального потенціалу ферми та його реалізацію.

Організатори події — Асоціація «Свинарі України» та агроконсалтингова компанія DYKUN. Захід відбувається за підтримки пертнерів Cargill, Genesus та Hog Slat.

Реєстрація за контактами: +380674705563, o.molchanova@dykun.com.ua

Програма події за посиланням.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.