ТОВ «Рантьє»

Входить до Групи компаній KSG Agro ― однієї з найдинамічнішо зростаючих українських компаній аграрного сектору. Основні види діяльності Групи: рослинництво та свинарство, кормовиробництво, м’ясопереробка (власні торгові марки «Покровський Двір» та «М’ясокомбінат «Дніпро»), виробництво й переробка продуктів харчування, овочівництво та фруктівництво.

Рослинництво. Основною діяльністю Групи є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур. Земельний банк KSG Agro нині налічує близько 94 тис. га у Дніпропетровській, Харківській областях та АР Крим.

Головний акцент компанія робить на вирощуванні зернових культур, активно розвиває насінництво

Власні складські потужності з інфраструктурою для прийому, очищення, сушки, зберігання і відвантаження дозволяють компанії одночасно зберігати 120 тис. тонн продукції.

Для досягнення високої результативності компанія робить акцент на ресурсозбереженні, вологозбереженні, поліпшенні структури ґрунту.

Свинарство в тваринницькому бізнесі KSG Agro займає центральне місце.

Свинокомплекс складається з понад півсотні сучасних корпусів технологічного призначення, в яких за новітніми технологіями і вимогам системи DanBred (Данія) виробляється екологічно чиста, якісна свинина. Подальший розвиток вертикальної інтеграції, власна кормова база і напрацьований досвід дозволять агрохолдингу в найближчі роки наростити обсяги виробництва свинини. Партнерство з Big Dutchman і BreedersofDenmark, використання їх міжнародного досвіду, дали можливість вивести тваринницький напрям на новий рівень ефективності.

Показни Середні показники роботи свинокомплексів
Поросят на свиноматку на опорос, гол. 14,7
Відлучено на свиноматку на рік, гол. 31,1
Кількість опоросів на рік 2,3
Відсоток заплідненості, % 91
Кількість непродуктивних днів свиноматки на рік 16
Вік на момент відлучення, днів 28
Вага поросяти на момент відлучення, кг 6,8
Середньодобові прирости на дорощуванні, г 400
Середньодобові прирости на відгодівлі, г 955
Вага тварини на момент забою, кг 120
Термін досягнення забійної ваги, днів 175
Падіж при відгодівлі, % 0,7

МК «Дніпро» виробляє більше 100 найменувань виробів ― варені, напівкопчені, варено-копчені та сирокопчені ковбаси, сосиски, сардельки, а також м’ясні делікатеси. Також МК постачає в торговельні мережі свіжоохолоджене м’ясо (по 5 тонн щодня).М’ясопереробка. 2011-го року до структури KSGAgroувійшов м’ясокомбінат «Дніпро». Потужність підприємства ― 400 т м’ясоковбасних виробів і 30 т сирокопчених ковбас на місяць.

Сировина, яку використовують для виробництва ковбасних виробів, в основному, власна.

Продукція м’ясокомбінату представлена у східних, центральних і південних районах України, а також у м. Києві. М’ясокомбінат тісно співпрацює з мережами супермаркетів «Новус», «Велика кишеня», «Спар», «Варус», а також з лінійкою розділу України.

При виробництві та переробці продуктів харчування Група керується генеральною стратегією збуту компанії – «від поля до столу». Основу асортименту поставок складають: борошно пшеничне, олія соняшникова, овочі, фрукти.

Овочі та фрукти. Основною продукцією городництва є компоненти так званого «борщового набору»: картопля, морква, цибуля, буряк, капуста.

Власні складські потужності дають можливість одночасно зберігати 4000 т овочів. Компанія активно розвиває переробку овочевої продукції, що дозволяє формувати для роздрібних мереж кінцевий продукт.

Основною продукцією садівництва є черешні, яблука, груші, абрикоси.

Сади Групи займають площу більше 100 га.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.