ТОВ «Агроінд»

ТОВ «Агроінд»— одне із найбільших спеціалізованих підприємств із виробництва свинини в Дніпропетровському районі. Господарство було створено на базі колишньої молочнотоварної ферми радгоспу «Підгородній» Дніпропетровського району в жовтні 2006 року Едуардом Демішевим. А роком пізніше підприємство, що займало 15га, було розширено за рахунок придбання свинокомплексу ЗАТ «Котовського» у селі Любимівка. Тепер поблизу м. Підгороднє знаходиться репродуктор, а у с. Любимівка — відгодівельна ферма.

Створений свинарський комплекс застосовує кращі технології інтенсивного ведення свинарства і всі виробничі процеси побудовані на основі тижневого ритмічного циклу. 

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).