ТОВ «Прилуки-ГарантБуд»

У свій час перед ЗАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» (ТМ «Прилуцькі») постала проблема стабільного джерела якісної сировини для виробництва ковбасних виробів, копченостей та напівфабрикатів. Підприємство придбало виробничий майданчик, де від двадцяти приміщень занедбаного свинокомплексу залишилося саме розвалля. У березні 2010-го у заново відбудований свинокомплекс молодого господарства ТОВ «Прилуки-ГарантБуд» завезли знаних у всьому світі своїми продуктивними показниками та якістю м’яса свинок генетичної компанії PIC (англійська селекція).

У першому маточнику свиноматок після запліднювання і підтвердження поросності переводять у групові станки. Проте через те, що корм вони отримують у корита, немає впевненості, чи всі свиноматки з’їли свою норму. Тому в другому маточнику встановлено станки індивідуального утримання та автоматичну роздачу корму.

Станкове обладнання та клітки у ТОВ «Прилуки-ГарантБуд» власного виробництва (мають відповідні потужності у ремонтному цеху м’ясокомбінату), інше обладнання — від кращих вітчизняних та іноземних виробників (зокрема ТОВ «Полнет-Україна»). Для всіх віко-статевих груп свиней на господарстві використовують сухі корми, які готують у власному комбікормовому цеху, однак складові для них закуповують.

ТОВ «Прилуки-ГарантБуд» реалізує високоякісних товарних свиней (4-х порідний гібрид беконного напрямку) у живій вазі, охолоджену і заморожену свинину у напівтушах, розрубі та на кості; а також поросят на дорощування(4-х порідний гібрид беконного напрямку) вагою 25-30 кг.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.