ТОВ «Камчатка»

ТОВ «Камчатка» (с. Теліжинці, Ізяславський р-н Хмельницької обл.) входить до тридцятки найпотужніших свиногосподарств України, є засновником Асоціації свинарів України. Підприємство входить до групи господарств. Всі господарства структури (ТОВ «Камчатка», ДСП «Агропартнер», ТОВ «Агрос-Віста», ТОВ «Нива Поділля») — незалежні юридичні особа. Основна спеціалізація — рослинництво, хоча кожне із них має ще й додаткову: маточний свинокомплекс, відгодівельний свинокомплекс, молочне скотарство, рибництво і навіть бджільництво.

Розвиток напряму свинарства розпочався у 2006-му на ТОВ «Камчатка» з проекту та будівництва першої черги маточного комплексу, розрахованого на 15,5 тис. товарних поросят на рік. Інвестиції у сучасне обладнання, організацію виробничих процесів та навчання персоналу вже дозволяють планувати нарощування потужностей до 3 тис. свиноматок на рік.ТОВ «Камчатка» тісно співпрацює із іншим господарством групи, ДСП «Агропартнер», — реалізує їм на відгодівлю товарних поросят.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.