ПАТ «АК „Слобожанський“»

Сьогодні підприємство називається Публічне акціонерне товариство «Агрокомбінат Слобожанський». Протягом усіх цих років до 2011 року агрокомбінат реалізовував близько 12 тисяч тонн свинини на рік.

Одночасно з будівництвом виробничих потужностей будувалася і інфраструктура: житло, школа, дитячий садок, будинок побуту, магазини, громадський центр, будинок культури. На сьогоднішній день це сучасне упорядковане селище, де проживає понад 4500 осіб. 

У 2012 році інвесторами було прийнято рішення провести повну реконструкцію будівель і споруд, була здійснена заміна технологічного обладнання, побудований комбікормовий завод продуктивністю 20 тонн на годину. Завод оснащений новим сучасним обладнанням данського виробника і забезпечує виробництво і зберігання високоякісного і збалансованого комбікорму. 

Для виконання сільгоспробіт на полях придбана сучасна техніка від провідних світових виробників New Holland, Case, Horsch. 

На підприємство завезено маточне поголів'я з Данії (генетика DanAvl). Станом на початок цього року на «Слобожанському» міститься 4800 свиноматок. Після повного завершення реконструкції у 2015 році потужність свинокомплексу становитиме 350 тисяч товарних свиней на рік.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.