ТОВ «Галичина-Захід»

Вирощування високоякісного товарного поголів’я свиней — основний напрям діяльності ТзОВ «Галичина-Захід».

Основу стада становлять 2000 свиноматок та 30 кнурців данської генетики порід Ландрас, Дюрок і Йоркшир завезені у 2007 році із Данії. З того часу господарство активно нарощує кількість поголів’я, зберігаючи чистокровність завезених ліній. Задля цього щороку стадо поновлюється чистопорідними кнурцями, придбаними на передових данських племфермах, паралельно вирощуються гібридні свині на продаж.

ТзОВ «Галичина-Захід» — це ферма закритого типу. З метою ліквідації можливості зараження стада будь-якими інфекціями на підприємстві дотримуються суворих правил гігієни й доступу на територію загалом та у виробничі приміщення зокрема.

Задля запобігання несанкціонованому проникненню сторонніх осіб, а також диких й свійських тварин, які є потенційними носіями вірусів та інфекцій, територія комплексу огороджена спеціальною металевою сіткою, підключеною до електромережі. Завдяки цьому запобіжному засобу будь-який транспорт може потрапити на ТзОВ «Галичина-Захід» виключно через одні ворота, пройшовши обов’язкову процедуру перетину дезінфекційного бар’єру.

Перш ніж потрапити у стайні, де вирощуються тварини, всі без винятку працівники чи відвідувачі підприємства зобов’язані прийняти душ (обов’язкове миття голови і тіла милом чи шампунем) та переодягнутися у змінний одяг (та білизну).

Працівникам комплексу заборонено утримувати вдома свиней, оскільки вони є потенційними носіями інфекцій, що в свою чергу може спричинити зараження чистопордних представників стада. Під час оформлення на роботу працівники дають згоду на право адміністрації ТзОВ «Галичина-Захід» в будь-який час перевірити виконання цієї вимоги.

Крім того, на територію підприємства заборонено приносити м’ясні продукти, в меню їдальні відсутні страви зі свинини.

Діяльність підприємства охоплює весь цикл вирощування свиней:

розведення та селекція найкращих свиноматок, збір, аналіз і дозування сперми, штучне запліднення свиноматок, догляд за вагітними свиноматками і новонародженими поросятками, відгодівля молодняка, продаж свиней, що досягли ваги 110 −120 кілограм.

Виробництво господарства характеризується тижневою циклічністю, контроль та аналіз якості процесів здійснюється за допомогою програмного забезпечення «Agrosoft». У разі виникнення будь-яких виробничих питань чи проблем, спеціалісти з Данії надають працівникам ТзОВ «Галичина-Захід» консультативну підтримку та допомогу.

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.