ІП «Ліга»

Нуклеус ІП «Ліга» ― продовження розвитку свинарського напрямку ГК «Креатив». Будівництво нового комплексу почалося у вересень 2013 року. Проект розрахований на 600 свиноматок і 7–8 тисяч голів одночасного утримання.

У маточнику утримують GP та GGP-свиноматок порід Велика Біла й Ландрас для виробництва чистопорідних тварин високої племінної цінності та гібридних свинок F1 для товарного вирощування. Збудували також кнурівник на 60 головами порід Велика Біла, Ландрас, П’єтрен, термінальні хряки.

Реалізацію племінного поголів’я почнуть 2015-го року: чистопородні ремонтні свинки Велика Біла й Ландрас, гібридні свинки F1. На початковому етапі половину використовуватимуть для ремонту діючого свинокомплексу «Ліги» потужністю 2500 свиноматок.

На планову потужність господарство вийде вже в кінці 2015-го року.

Асоціація свинарів України — неприбуткова, добровільна організація, створена за ініціативи керівників українських господарств-виробників свинини.

Основною ціллю Асоціації є об’єднання підприємств для захисту їх прав та інтересів у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

У 2013 році Асоціація свинарів України отримала грант на розвиток від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).