ТОВ «Агропромисловий комплекс „Насташка“»

Агропромисловий комплекс заснований у 1998 році. Свинокомплекс у селі Насташка, який застали наполовину зруйнованим, після капітальної реконструкції, що розпочалася у 2001 році, зараз налічує 12 господарських приміщень.

Із жовтня 2007-го свиногосподарство має статус племзаводу із вирощування Великої Білої породи. Постійно працюють над вдосконаленням виробничих якостей поголів’я, тому нещодавно завезли кнурців та свинок нової для себе породи П’єтрен (селекції France Hybrid та Hypor), оновили поголів’я Ландрасів та Великої Білої (Hypor). Сьогодні свиногосподарство — одне з кращих в Україні за виробничими показниками. При загальній кількості свиней в межах 19,2 тис. голів, щотижня отримують опороси від 90-ти свиноматок та продають м’ясопереробним підприємствам до 680 голів вагою 105 - 110 кг. Господарство реалізує племінних кнурів порід Велика Біла та Ландрас.

Господарство орендує 4000 га посівних площ, успішно займається виробництвом продукції рослинництва та повністю забезпечує напрямок тваринництва кормами власного виробництва: мають свій комбікормовий завод.

ТОВ «Агропромисловий комплекс Насташка» стало одним із ініціаторів створення та засновників Асоціації свинарів України (АСУ).

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація, заснована вітчизняними виробниками свинини.

Головні цілі об'єднання — представництво і захист прав та інтересів господарств об’єднання, сприяння розробці та впровадженню нових технологій ефективного виробництва свинини, розширення ринків збуту, захист внутрішнього ринку збуту.